0 online
Wielkość czcionki

RSS - AktualnościAktualności

  • Znaleziono 96 aktualności w wybranej kategorii.
22/08/2017

Przedmiotem III konkursu pn. „Łódzkie dla Światowego Dnia Zdrowia: Depresja - porozmawiajmy o niej” jest zadanie, które obejmuje realizację zarówno w miesiącu październiku jak i w listopadzie 2017 roku działań skierowanych do dorosłych mieszkańców województwa łódzkiego w związku z obchodami „Światowego Dnia Zdrowia”. Tematem przewodnim kampanii z okazji obchodów Światowego Dnia Zdrowia jest w tym roku depresja.

więcej
18/05/2017

Właśnie podpisano umowy na realizację dwóch programów profilaktycznych finansowanych ze Środków Samorządu Województwa Łódzkiego: "Program wczesnego wykrywania nowotworów płuc" oraz "Program zapobiegania zaburzeniom depresyjnym dla dzieci i młodzieży". Zapraszamy do skorzystania ze świadczeń w ramach Programów. Wystarczy zapisać się w wybranej palcówce.

więcej
05/10/2016

W dniu 23 października 2016 r. w godz. 9.00 -17.00 serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w niedzielnym festynie pod nazwą „Łódzkie ma pomysł na zdrowie – Nie daj się udarom”, który odbędzie się na terenie zespołu pałacowo-parkowego w centrum Poddębic, przy ul. Mickiewicza.

więcej
03/10/2016

4 października obchodzony jest „Światowy Dzień Onkologii”, w związku z powyższym w ramach akcji „Łódzkie ma pomysł na zdrowie – Nie daj się nowotworom skóry” w październiku zapraszamy dorosłych mieszkańców województwa łódzkiego na bezpłatne konsultacje dermatologiczne z oceną dermatoskopową znamion, połączone z przeprowadzonym przez lekarza wywiadem z pacjentem, edukacją zdrowotną i zaleceniami.

więcej
09/09/2016

Uwaga! Ruszyły zapisy do II edycji Programu zwiększenia dostępności świadczeń gwarantowanych z zakresu rehabilitacji wśród mieszkańców województwa łódzkiego.

więcej
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www